GAGA YAYINCILIK HAKKINDA

Fikri 10 yıl öncesine dayanan Gaga Yayıncılık Limited Şirketi, eğitime gönül vermiş ve çalıştığı yıllar boyunca bir çok insanın hayatına dokunmuş bir eğitimci olan Saadet KARAMAN öncülüğünde Nisan / 2018 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.

Çıkış Noktamız: Yenilikçi, modern, çağın gereksinimlerine cevap verebilecek, eğitici, ilgi çekici ve amaca hizmet eden yayınlar üretmek, bunları saygıdeğer meslektaşlarımızın işlerini daha kolaylaştırmak, sevgili öğrencilerimizin kazanımlarını artırmak için hizmete sunmaktır.

Yolculuğun henüz başındayız ancak farklı fikirler, farklı branşlardan eğitime adanmış gönüllerle çıktığımız bu yolculukta ticari amaçlardan çok işlevselliğe önem verilecektir.

Hedefimiz: Araştırmak, ihtiyaçları işin mutfağındaki insanlarla tespit etmek ve çözüm üretmektir. Yenilikçi yaklaşımları desteklemek, dünyada öncü olan yaklaşımları takip etmek ve özgün yeni yaklaşımları kovalamaktır.

Ürünlerimiz: Alanında uzman, deneyimli eğitimciler tarafından sabır ve emekle hazırlanmaktadır ve yayın hayatımızda yol almaya devam ettikçe de aynı ilkeler doğrultusunda hazırlanacaktır.

Prensibimiz: ”En iyi reklam, kaliteli ürün ile insanların beğenilerini kazanmaktır.” prensibinden hareketle özgün ürünler ortaya çıkartabilmektir.

Ürün içeriklerimizin hazırlanmasında kazanımların çok yönlü olması öncelikli hedefimizdir. Ürünlerimizi hazırlarken kitaba, kitap okumaya ve öğrenmeye özendirmek, ilgi çekebilmek ve okuyucunun memnuniyetini sağlamak önceliğimizdir.

Yazım aşamasında yazarlarımıza yaratıcı fikirlerini özgürce kullanabilmeleri için destek sağlamak, toplum gereksinimlerini belirleyerek olabildiğince çok insana ulaşmak, çok yönlü düşüncelere ev sahipliği yaparak, geniş yelpazede ürünler ortaya çıkarmaktır.

Önem veriyoruz! Kitaba, eğitime, eğitimciye, yenilikçi yaklaşımlara, farklı ve özgün fikirlere ve fikre saygıya…

Sevgi ve saygılarımızla!

Gaga Yayıncılık Ltd. Şti.

YAZARLARIMIZ

ALİ RIZA
ŞAHİN

AYLİN
YÜKSEL

DUYGU
DURAKLI ÖZLÜ

HİLAL
KAYA

MAHMUT
ÖZLÜ

NAZAN
GÜL

ŞENOL
SELÇUK

TUĞBA
GÜVEN ALKAN

YASEMİN
YILANCI AYDIN

ÇİZERLERİMİZ

AHMET
DEMİRTAŞ

AYÇA
KASAPOĞLU

DENİZ
SEVİNÇLİ

EMRE
BAŞKUT

BORA
KARAMAN

MERİH
ÖZİŞ

RAMİLA
ALİYEVA GENÇOĞLU

SERKAN
AVCI

ZAFER
ATMANOĞLU

ZEYNEP
YILDIZ

MÜZİK KOORDİNATÖRÜ

SERKAN
ÇETİNKAYA