KUMBARAMDAN KİTAP ÇIKTI PROJESİNE KATILDIK!

Gaga Yayınları olarak, 7-8 Kasım 2022 tarihlerinde “Kumbaramdan Kitap Çıktı” projesine katıldık.

Yeşilyurt Açı Koleji’nin gelenekselleştirdiği “Kumbaramdan Kitap Çıktı” projesinin bu yıl 6.sı düzenlendi. Projeye çok sayıda yayınevi, yazar ve eğitimci katıldı.

Kumbaramdan Kitap Çıktı projesi, öğrencilere kitap okuma kültürünü benimsetmeyi hedefliyor. Bununla birlikte, bir sosyal sorumluluk görevine de vesile oluyor. Bu proje ile kitaplara ihtiyaç duyan okullara destek de veriliyor.

Biz de, Gaga Yayınları olarak, geçen yıl olduğu gibi, bu sene de projede yerimizi aldık. 7-8 Kasım tarihlerinde kurduğumuz kitap standımız ile, kitaplarımızı çocuklarla buluşturduk. Aynı zamanda, yazarımız Duygu Duraklı Özlü, kitabı Bir Çocuk Bir Mucize ile projeye destek verdi. Minik okurlarıyla bir araya gelen yazarımız, etkileşimli kitap okuma atölyesi düzenledi. Çocuklar, Bir Çocuk Bir Mucize’nin sihirli dünyasıyla tanıştılar. Ayrıca, hikayeye katılarak yazarımız ile keyifli vakit geçirdiler.

Kitaplarını okurları için tek tek imzalayan Duygu Duraklı Özlü, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Böylece, bu güzel günden geriye şahane anılar kaldı.

Etkinlik günlerinde, çocuklar gönüllerince kitap alışverişi yaptılar. Kitap bağışı için seçtikleri kitapları elleriyle paketlediler ve paketlerine notlar yazdılar. Bu yıl proje kapsamında, Bartın Amasra’daki Şehit Ahmet Tellioğlu İlkokul ve Ortaokulu’na kitap bağışı yapıldı.

Bu anlamlı proje için Yeşilyurt Açı Koleji’ne teşekkür ederiz. Yazarımız Duygu Duraklı Özlü’yü sosyal sorumluluk alanındaki hassasiyeti için tebrik ederiz ve başarılarının devamını dileriz.

GAGA YAYINLARI – HER KİTAP BİR DÜNYA!
Gaga Yayınları instagram: @gagayayinlari

Bir cevap yazın