TRAKTÖR HORHOR, ÇOCUK EDEBİYATI FESTİVALİ’NDEYDİ

Yazarımız Tuğba Güven Alkan ve Traktör Horhor, Çocuk Edebiyatı Festivali’ndeydi. Masallarla Taş Boyama Atölyesinde yazarımız ve minik okurları keyifli anlar geçirdiler.

15 Eylül 2022, Perşembe günü, Kartal Belediyesi Masal Müzesi’nde Uluslararası Çocuk Edebiyatı Festivali yapıldı. Festivale 5 ülke, 45 yazar ve çok değerli isimler katıldı. Yazarımız Tuğba Güven Alkan da kitabı Yolunu Arayan Traktör Horhor ile festivalde yer aldı.

Masal Müzesi Atölye Sınıfı’nda eğitimci olarak çocuklarla buluşan yazarımız; çok yönlü, eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirdi. Masallarla Taş Boyama Atölyesi’nde çocuklar sanatsal alanda yeteneklerini sergilediler.

Tuğba Güven Alkan, Yolunu Arayan Traktör Horhor ile etkileşimli ve dramatik bir okuma gerçekleştirdi. Hikayeyi renkler ve sanatla birleştiren yazarımız ukulelesi ile de festivale renk kattı.

Çocuklar, Tuğba Güven Alkan’a Traktör Horhor şarkısında coşkuyla eşlik ettiler. Yazarımız ve minik okurları Traktör Horhor’un hikayesi, taş boyama etkinliği ve şarkılarla günü tamamladı.

Çocukları edebiyatla, sanatla ve renklerle buluşturan yazarımız Çocuk Edebiyatı Festivali’nden güzel anılarla ayrıldı.
Yolunu Arayan Traktör Horhor’a hayat veren Tuğba Güven Alkan’a güzel atölye çalışması için teşekkür ediyoruz.

Yolunu Arayan Traktör Horhor’la ilgili bilgi için: Burayı tıklayınız.
Belki bir gün, sizin de yolunuz Traktör Horhor‘la kesişir!

GAGA YAYINLARI – HER KİTAP BİR DÜNYA!

Bir cevap yazın